Onze kroonluchters

Een gepersonaliseerd resultaat is waar wij naar streven. Vraag informatie aan of bekijk eerst even ons aanbod.

MEER INFORMATIE
DOWNLOAD BROCHURE
Antieke kroonluchter

ONZE PROJECTEN

Een kroonluchter kopen doet u bij HPV Lumière Classique.
De afgelopen jaren hebben wij wereldwijd veel belangrijke restauratie projecten uitgevoerd. Wij werken samen met overheden, restauratiever-enigingen – waaronder de Vereniging Hendrick de Keyser – en grote commerciële marktpartijen over de hele wereld. Regelmatig vragen veilinghuizen en verzekeringsmaatschappijen ons om advies

BEKIJK ONZE PROJECTEN

Loading...

REFERENTIELIJST

Hier een greep uit onze referentielijst, uiteenlopende projecten voor een breed scala opdrachtgevers, van particulier tot projectontwikkelaar in zowel binnen- als buitenland.

REFERENTIE WEBSITE
Six Collectie ltd.
REFERENTIE WEBSITE
Maretti https://maretti.com/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Amerongen https://www.kasteelamerongen.nl/
REFERENTIE WEBSITE
A.H.A.M. b.v. https://www.aham.nl/
ABN-AMRO Private Banking https://www.abnamroprivatebanking.com/
AMRO – Bank “Gouden bocht”
Ambiente http://www.ambientellp.com/nl/
Amstel Hotel http://www.amsterdam.intercontinental.com/en/
Café Luxembourg Spui https://www.cafeluxembourg.amsterdam/
Café Tante Roosje http://www.tanteroosje.nl/
Carré https://www.carre.nl/
Christies https://www.christies.com/
Concertgebouw https://www.concertgebouw.nl/
De Kroon http://www.dekroon.nl/
Deutsche Bank https://www.deutschebank.nl/
Escape http://www.escape.nl/
Fundatie van den Santheuvel https://www.fundatiesobbe.nl//
Gazprom International http://www.gazprom-international.com/en/operations/country/netherlands
Generali Bank
Golden Tulip Hotel http://www.ambientellp.com/nl/
De Heeren van Aemstel http://www.hago.nl/
Holland Casino Schiphol http://www.hilton.com/
Hotel Apollofirst http://www.ontdekjules.nl/
Hotel Memphis
Hotel Toren http://www.wolfsberg.nl/
KDV – BSO de Paddelstoel https://www.de-paddestoel.nl/intro/
Le Gite http://www.legite.nl/
Magna Plaza http://www.magnaplaza.nl/
Monumentenzorg
Odico Interieur
Oger https://www.oger.nl/
Okura Hotel https://www.okura.nl/en/
Koninklijk Paleis op de Dam https://www.paleisamsterdam.nl/
Raad voor de scheepvaart http://www.hotelprinsesjuliana.nl/restaurant_maxima_amalia.asp
RAI Congrescentrum https://www.rai.nl/en/
Six Collectie ltd. http://nl.collectiesix.nl/
Stadsschouwburg https://stadsschouwburgamsterdam.nl/
Stadsherstel NV https://stadsherstel.nl/
The Grand Hotel https://www.accorhotels.com/
Vereniging Hendrik de Keyser https://www.hendrickdekeyser.nl/
Vida Vita
Zwartjes 1860 https://www.zwartjes.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Openluchtmuseum https://www.openluchtmuseum.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Groeneveld http://www.kasteelgroeneveld.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Scorpio Design https://www.scorpiodesign.eu/
REFERENTIE WEBSITE
De Residentie https://www.deresidentie.nl/
REFERENTIE WEBSITE
KDV – BSO de Paddelstoel https://www.de-paddestoel.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Unica https://www.unica.nl/
REFERENTIE WEBSITE
De Prinsenhof https://www.deprinsenhof.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Hago Nederland https://www.hago.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Tegelmuseum https://www.nederlandstegelmuseum.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Bedrijfschap Afbouw http://www.bedrijfschapafbouw.nl/
Bowlingworld Zuiderpark
Britse Ambassade http://www.gov.uk/
Catshuis http://www.rijksoverheid.nl/
Hotel des Indes https://www.hoteldesindes.nl/
Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed https://www.cultureelerfgoed.nl/
Ministerie van Defensie https://www.defensie.nl/
Paleis Huis Ten Bosch https://www.rijksvastgoedbedrijf.nl/
Paleis Noordeinde
Rijksgebouwendienst https://www.rijksvastgoedbedrijf.nl/
State of Art mens wear https://www.stateofart.com/en/
Tweede Kamer https://www.tweedekamer.nl/
Van Ginderen Elektro http://www.ginderen.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Odico Interieur
REFERENTIE WEBSITE
Schuilkerk https://www.schuilkerkdehoop.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Le Gite https://www.legite.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Slangenburg https://www.kasteelslangenburg.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Badpaviljoen https://www.hetbadpaviljoen.nl/nl/
REFERENTIE WEBSITE
Buitenpaats Sparrendaal https://sparrendaal.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Nationale Reisopera https://reisopera.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Hotel Restaurant De Wolfsberg https://www.wolfsberg.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Koetshuis Kasteel Rijckholt http://www.koetshuiskasteelrijckholt.nl/
REFERENTIE WEBSITE
AV Lichtplanners https://www.lichtplanners.nl/
Huis Barnaart https://www.bistrolachendegans.nl/
Stadsherstel NV https://stadsherstel.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Coltex
Hotel De Zandhorst
REFERENTIE WEBSITE
N.O.B. https://www.nob.net/
REFERENTIE WEBSITE
Claus Event
REFERENTIE WEBSITE
Statenpoort https://www.erfgoedhoorn.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Eric Kuster Metropolian Luxury https://erickuster.com/
REFERENTIE WEBSITE
Brugman BV http://www.brugmanbv.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Broekhuizen https://www.parcbroekhuizen.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Cafe Wouters https://www.cafewouters.nl/
Fries Museum https://www.friesmuseum.nl
Vat 69
REFERENTIE WEBSITE
Illum https://www.illum.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Doornebal Interieur https://www.doornebal.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Linschoten https://www.landgoedlinschoten.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Loenersloot https://www.utrechtslandschap.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Vila Clementine https://villaclementine.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Renswoude https://www.kasteelrenswoude.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed https://www.cultureelerfgoed.nl/
Vreugd en Rust
REFERENTIE WEBSITE
Cruise-schepen
De Danssalon http://www.de-danssalon.nl/
Status Living http://www.statusliving.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Rosendael https://www.glk.nl/
REFERENTIE WEBSITE
ABN-AMRO Congrescentrum
REFERENTIE WEBSITE
Roelse Electrotechniek
REFERENTIE WEBSITE
Hilton Royal Parc Hotel https://www.hilton.com/en/
REFERENTIE WEBSITE
Bistro De Lachende Gans https://www.bistrolachendegans.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Hylkema Consultants https://www.hylkemaerfgoed.nl/
Iwamoto Deco Arts Inc.
Paushuize https://paushuize.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Prinses Juliana
REFERENTIE WEBSITE
Kasteel Biljoen https://www.glk.nl/
REFERENTIE WEBSITE
ProAct
REFERENTIE WEBSITE
Hotel Vreeland https://www.nederlanden.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Wala ondermode https://walawormerveer.nl/
REFERENTIE WEBSITE
TrendZet Bouw https://trendzet.nl/
Zaantheater https://zaantheater.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Oudheidkamer
Zaanse Schans https://www.dezaanseschans.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Ruys Interieur
Slot Zeist https://www.slotzeist.nl/
REFERENTIE WEBSITE
Lady Sting https://www.thesting.com/
REFERENTIE WEBSITE
Zalen Centrum “De Kleine Graaf”
REFERENTIE WEBSITE
Opera gebouw
REFERENTIE WEBSITE
Hotel Rotes Ross
REFERENTIE WEBSITE
Schloss Lieser https://www.schlosslieser.de/
REFERENTIE WEBSITE
Empire Plaza
REFERENTIE WEBSITE
Andy Thornton West https://www.andythornton.com/
REFERENTIE WEBSITE
Iwamoto Deco Arts Inc.
REFERENTIE WEBSITE
Guest House
Rembrandt Hall
Hotel Amsterdam
REFERENTIE WEBSITE
Maville Interiors Inc.
REFERENTIE WEBSITE
Architecten Buro Steinbauer
REFERENTIE WEBSITE
SAS Radisson Hotel https://www.radissonhotels.com/
REFERENTIE WEBSITE
Janisse Antikk
REFERENTIE WEBSITE
Domus Aurea Design Interiors Group http://www.domusaurea.ru/
REFERENTIE WEBSITE
Relios Interieurs
The Martin Collection California